Цієї ночі броварські рятувальники отримали виклик на пожежу на даху багатоповерхівки на вул. Білодібровній, 2, що на Геологорозвідці. Як стало відомо від одного з інтернетпровайдерів, унаслідок займання частина Старого міста залишилася без інтернету.

Як зазначили в броварському відділенні ДСНС, повідомлення про займання надійшло о 0:21 ночі. Уже за 9 хв перше з відділень рятувальників прибуло на місце події, а за ним – іще одне. У пожежній службі встановили, що горять кабелі та о 0:40 загасили його за допомогою вогнегасників.

У ДСНС зазначили, що пошкоджено 5 м кабелю, причому електропроводки. На місце викликали РЕМ. На відео та фото з даху можна помітити, що кабель горить приблизно на довжині 5 м.

Однак, як розповіли в інтернетпровайдері «Бровіс», вогнем був пошкоджений цілий пучок із кабелів. Ідеться про інтернет. У фірмі нарахували знищеними 3 свої кабелі, ще 2 компанії «Бровопорт», також SkyNet і 5 – 6 інших дротів невідомої приналежності.

Наслідки займання – спалені кабелі

Зі слів працівника Бровіса, за характером займання підозрюють підпал. Постраждала оптоволоконна мережа. На відновлення кабелів і доступу до інтернету його компанії відведено до трьох днів. Однак, у фірмі спробують впоратися до сьогоднішнього вечора.

Наразі багатоповерхівки на вул. Білодібровній і майже весь приватний сектор Пекарні перебувають без інтернету, вказує працівник Бровіса. Із джерел «Трибуни» відомо, що інтернет відсутній принаймні на вулицях Фіалковського та Олександра Білана.

Читайте також

  1. 90% опіків тіла: у Рожнах під час пожежі постраждав літній чоловік. ФОТО +18
  2. У Калинівці під час пожежі в гаражі згорів моторолер. ФОТО
  3. Пожежа в Пухівці: з вогню врятували жінку. ФОТО