З турботою про кожного: міськрада виділила додаткові кошти на лікування містян і відшкодування перевізникам

0

Сьогодні, 8 листопада, під час засідання чергової 46-ї сесії Броварської міської ради було підтримано проект рішення про внесення змін до міської програми «З турботою про кожного» на 2018-2020 роки. Відповідно, міськрада виділила додаткові 300 тисяч гривень на лікування містян і ще 500 тисяч грн — перевізникам, на відшкодування вартості проїзду пільговими категоріями.

Як ідеться в пояснювальній записці, у зв’язку з чисельними зверненнями громадян міста щодо виділення матеріальної допомоги на лікування (у тому числі, від онкохворих), на ці потреби пропонується виділити додаткові кошти в сумі 300 тис. грн.

А от додаткові 500 тисяч гривень потрібні тому, що за 9 місяців 2018 року автоперевізниками вже використано 2877,4 тис. грн із 3 млн затверджених.

28 депутатів проголосували за внесення змін до програми.

Залиште відповідь

Exit mobile version