Більшість пожеж, які упродовж останніх вихідних виникли на території Броварського району, рятувальники ліквідували на відкритій території. Займання сміття та сухої трави змушували виїжджати броварських пожежників близько 10-15 разів на день. Про це «Трибуні-Броварів» повідомив начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України Микола Семиног.

Так, 27-28 березня бригади 21-ДПРЧ, 56-ДПРЧ, 22-ДПРЧ та сільські пожежні команди боролися з горінням трав’яного настилу в Броварах, Калиті, Семиполках, Рожнах, Опанасові, Квітневому, Калинівці, Заворичах та інших населених пунктах.

Зі слів Миколи Семинога, тільки цими вихідними від вогню постраждало близько 30 га полів, городів та лісосмуг.

Лише в Семиполках за два вихідні дні вогонь знищив все живе на площі 9 га. У суботу в Броварах на вул. Ступака, 54 від вогню постраждало 4,8 га землі.

Погода налагодилася, уже по-весняному тепло, і саме в цей час рекордно збільшується кількість пожеж на відкритих територіях. Суха трава горить практично щодня, і такі пожежі виникають переважно через легковажність громадян, які не зважають на постійні застереження рятувальників не випалювати сухостій.

В Україні зросли штрафи за спалювання листя та сухої трави

До того ж вітряна погода сприяє швидкому поширенню вогню. Полум’я може перекинутися на сусідні споруди, і тоді загорання трави завдають значно більших збитків, ніж просто знищення рослинності.

Рятувальники закликають не спалювати суху траву, листя та гілки.

ФОТО – Броварське районне управління ГУ ДСНС України

Читайте також:

  1. У Броварах мешканці будинку зловили «на гарячому» серійного палія

  2. 25 березня горіло в Зазим’ї, Богданівці та Броварах. ФОТО

  3. «Квест» для броварських рятувальників під час пожежі. ФОТО

  4. Під час пожежі в Требухові врятували 4-х дітей, їхня мати постраждала. ФОТО