Президент Володимир Зеленський призначив на посаду начальника Головного управління Служби безпеки України в місті Києві та Київській області Сергія Заяця. Про це йдеться в учорашньому указі головнокомандувача.

Як відомо, перед цим призначенням Сергій Заяць очолював управління СБУ в Івано-Франківській області. Загалом у Службі безпеки України він працює з 1998 року.

Як зазначено в біографії офіцера, Заяць Сергій Сергійович є уродженцем Кіровоградщини. Має вищу освіту за спеціальністю економіка підприємства.

У СБУ пройшов шлях від оперуповноваженого в регіональному управлінні до керівних посад за напрямками боротьби з корупцією та контррозвідувального захисту економіки держави.

Має досвід оперативної й управлінської роботи в центральному управлінні СБ України. Військове звання полковник присвоєне у січні 2014 року. Одружений, виховує двох синів.

Перед призначенням Сергія Заяця управління СБУ на Київщині з 13 травня 2019 року очолював Олег Головаш, який також був призначений тоді ще новообраним президентом Володимиром Зеленським.

Фото з vikna.if.ua

Читайте також

  1. Самбістів, які побили працівників СБУ в Києві, захищає адвокат Януковича – ЗМІ
  2. Андрій Астаф’єв – новий очільник Броварського райуправління поліції. ФОТО
  3. Георгій Біркадзе про 100 днів на посаді голови Броварської РДА. ВІДЕО