6 нових випадків COVID-19 у Броварах за вихідні

0

Із 17 по 21 квітня в Броварах було встановлено 6 нових випадків коронавірусної інфекції. Водночас усі пацієнти, про яких стало відомо починаючи з вечора п’ятниці, – амбулаторні хворі, які лікуються вдома. А від ранку суботи нових інфікованих у Броварському районі не встановлювали. Про це йдеться в офіційних звітах міських і обласних чиновників.

Як зазначено в сьогоднішній ранковій статистиці від Київської обласної державної адміністрації, в Броварах уже 17 випадків COVID-19. Минулої п’ятниці керівництво області звітувало про 11 випадків у місті, а вже вчора і в неділю, на Великдень, – про 16.

У той же час після суботнього зростання числа недужих у Броварському районі – з 7 до 12 – нових випадків до цього дня не зареєстрували.

За інформацією Броварської міської ради, станом на вечір п’ятниці, 17 квітня, на лікуванні в Броварській багатопрофільній клінічній лікарні перебувало 10 осіб – 7 із міста і 3 з району.

З того часу, до вчорашнього вечора, число шпиталізованих не змінилось. Водночас, за цей де період, кількість амбулаторних хворих виросла з 16 (6 із міста та 10 із району) до 20 (8 із міста і 12 з району).

Читайте також:

  1. У Броварах, Великій Димерці, Требухові та Калиті – нові випадки COVID-19
  2. Хворий на COVID-19 дільничний інспектор лікується вдома, – Олег Петренко
  3. Карантин продовжать до 12 травня, але обмеження послаблять – МОЗ
Залиште відповідь

Exit mobile version