Броварська лікарня отримала новий рентгенапарат. ФОТО

0

Сьогодні до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні доставили новий сучасний рентгенапарат. Найближчим часом його змонтують. Про це повідомляє Броварська міська рада.

«…це перший в закладі ренгенапарат такого рівня. Установка має багато додаткових сучасних функцій, дозволяють більш якісно проводити процедуру та зберігати і передавати знімки у цифровому вигляді», – вказує БМР із посиланням на слова медиків.

Як зазначено в повідомленні, апарат придбали за кошти місцевого бюджету.
Найближчим часом рентгенапарат обіцяють змонтувати. Персоналу проведуть відповідні навчання.

“Зустрічати” нове обладнання приїхало керівництво міста

натисніть на зображення, щоби збільшити

Фото – Броварська міська рада

Читайте також:

  1. Депутати голосували за проєкт рішення, якого ніхто не бачив
  2. Ціна боротьби з Covid-19: бюджетні рішення останньої сесії  
  3. COVID-19: на Київщині спалахнув багатомільйонний корупційний скандал
  4. Ситуація із захворюваністю на COVID-2019, станом хворих, завантаженням інфекційного відділення. Відео 
  5. Шлагбаум і дезінфекція: боротьба зі спалахом COVID-19 у Зазим’ї
Залиште відповідь

Exit mobile version