Наступного четверга, 26 грудня, обранки Броварської міської ради Ірина Веремчук із «Солідарності» та позафракційна Людмила Кулініч прозвітують перед виборцями за зроблене протягом року. Про це йдеться на сайті міськради.
Як зазначено на вебресурсі, депутатки звітуватимуть у четвер, 26 грудня, о 18:00 у приміщенні актової зали 5-ої школи, що на вул. Київській, 306-а.
Зазначимо, раніше в Броварській міській раді оприлюднили графіки звітування депутатів Валерія Іваненка, Петра Бабича, Галини Негоди та Сергія Батюка.
Нагадаємо, згідно із законом «Про статус депутатів місцевих рад», обранці зобов’язані звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян періодично, але не рідше одного разу на рік.
Звіт повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про ухвалені радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців свого виборчого округу.
Доповідь депутата місцевої ради може бути проведена в будь-який час на вимогу зборів виборців за місцем проживання, трудової діяльності або навчання, а також органів самоорганізації населення.
Читайте також:
