Чергова аварія: кілька вулиць залишились без води

0

Броварська міська рада інформує мешканців міста про відключено водопостачання через аварію на трубопроводі.

В повідомленні у соцмережі FB зазначено, що з причини пориву на трубопроводі тимчасово буде відсутнє водопостачання для мешканців житлових будинків за адресами:

  • вул. Вербна;
  • вул. Гайдамацька;
  • вул. М.Приймаченко.

«Роботи з усунення аварії виконуються працівниками КП «Броваритепловодоенергія». Відновлення водопостачання планується протягом доби», − йдеться у повідомленні.

Читайте також: Аварія: гарячої води і тепла не буде на кількох вулицях

Залиште відповідь

Exit mobile version