Указом Президента Володимира Зеленського, із 2022 року День молоді в Україні відзначатимуть 12 серпня, у Міжнародний день молоді. Про це інформують у пресслужбі президента.
«Глава держави підписав відповідний указ №333/2021 із метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції в європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також ураховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів», – сказано в повідомленні.
Документ набирає чинності з 1 січня 2022 року.
Натомість утратив чинність Указ Президента України від 22 червня 1994 року №323 «Про День молоді», відповідно до якого це свято відзначалося в нашій країні щороку в останню неділю червня. Цього року він припав на 27 червня.
Нагадаємо, що Міжнародний день молоді відзначається 12 серпня, який в 1999 році заснувала Генеральна Асамблея ООН.
ФОТО – Погляд
Читайте також:
Ігоря Машевського обрали головою молодіжної ради Броварської ОТГ
Ярмарки, тренінг, концерт та дискотека: як у Броварах відзначатимуть День молоді
Охочих запрошують до участі у відеопроєкті «Успішна молодь Броварів»
Петиція: спортивна молодь просить облаштувати волейбольний майданчик у парку «Перемога»
