Для постраждалих від сексуального насильства запустили чат-бот

0

Офіс Генпрокурора разом із Ла Страда-Україна запустив чат-бот для постраждалих від сексуального насильства в умовах війни. Про це йдеться в Телеграмі вищевказаного відомства.

Зазначається, що це спільний проєкт створений для допомоги постраждалим і свідкам. Кожен і кожна, хто через російську агресію стикнувся з сексуальним насильством, має право на повагу і підтримку.

«Пам’ятайте: винний лише той, хто скоїв злочин», – йдеться в повідомленні.

Чат-бот @survivors_support_bot допоможе швидко і зручно дізнатись:

  • що таке сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом;
  • куди звертатись по допомогу;
  • як безпечно повідомити про злочин.

В Офісі Генпрокурора наголошують, що всі повідомлення конфіденційні.

«За допомогою чат-боту можна подати заяву про злочин, але тільки ви вирішуєте, чи хочете вказати своє ім’я і контакти, або просто розповісти про факт злочину. Якщо ви пережили такий злочин – повідомляйте. Пам’ятайте, ви не самі. Ми підтримаємо!», – зазначають організатори проєкту.

ФОТО – BigKyiv

Читайте також:

  1. Домашнє насильство: у Києві відкрили другий притулок для постраждалих жінок. А як у Броварах?

  2. Різдво в Требухові: правоохоронці приїхали на виклик про домашнє насильство і виявили наркозілля

  3. Для допомоги постраждалим від домашнього насилля: в Україні з’явився мобільний додаток. ВІДЕО

  4. Рада посилила відповідальність за домашнє насильство

Залиште відповідь

Exit mobile version