Про це сьогодні на засіданні «гуманітарної» комісії розповіла начальниця відділу охорони здоров’я Інна Кругляківська.
Структурний підрозділ «Центр ментального здоровя» заплановано створити в консультативно-діагностичному центрі КНТ «Броварська БКЛ». У ньому надаватимуть психіатричну та психосоціальну допомогу дорослим, які мають розлади психіки та поведінки.
Для роботи центру планують провести ряд підготовчих робіт, а саме: зробити косметичний ремонт приміщень; облаштувати рецепцію, зону очікувань відвідувань, кабінети для надання індивідуальної та сімейної/групової психосоціальної допомоги, кімнати для надання психіатричної допомоги, маніпуляційний кабінет, палати (щонайменше на два ліжка), кімнати для зберігання медичних виробів та лікарських засобів, кімнати психологічного розвантаження працівників центру.
Також потрібно забезпечити центр меблями, медичним обладнанням, компютерами, виробами медичного призначення.
Для реалізації проєкту наразі необхідно 732 тис. грн. Відповідне рішення ухвалюватимуть депутати на сесії 28 травня.
На фото – одна із кімнат центру ментального здоров’я у Львівській лікарні
Читайте також:
