На звалищі відходів у Рожівці згорів сміттєвоз. ФОТО

0

У Рожівці на сміттєзвалищі загорілась кабіна вантажівки – сміттєвоза. Обійшлося без жертв. Пригода сталася вчора вдень. Про це повідомляють у пресслужбі ДСНС Київської області.

Як зазначають рятувальники, сповіщення про займання сміттєвоза надійшло вчора, 23 березня, об 11:34. Уже о 12:00 пожежу локалізували, а в 12:10 – ліквідували.

сміттєвоз горить
Від моменту виклику до повної ліквідації полум’я минуло трохи більше як пів години, запевняють рятувальники

За інформацією ДСНС, після прибуття на місце пригоди встановили, що зайнялась кабіна вантажівки. Як видно з фото, сміттєвоз зазнав непоправних пошкоджень. Водночас, зі слів рятувальників, травмовані та загиблі відсутні. Причини пожежі встановлюють.

Фото – ДСНС

Читайте також:

Залиште відповідь

Exit mobile version