ДТП сталося на зупинці «Інтернат» об 11:22 на перехресті вулиць Київської та Шевченка.
Як повідомляють свідки, «шістка» бежевого кольору рухалася з боку Києва в напрямку Чернігова. На зупинці «Інтернат» водій «Жигулі» намагався проскочити – повернути ліворуч на вул. Шевченка. У цей час вул. Київською у бік столиці рухалося темнозелене Audi, яке і врізалося в «шістку».
Водій «Ауді», зі слів свідків, отримав легкі тілесні ушкодження.
У ДТП, ймовірно, постраждало ще дві автівки.
Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»
Читайте також

