Нові тарифи на утримання будинків від ДП «Житло Сервіс» та ПАТ«Всеукраїнський Акціонерний Банк»

0

20 березня виконавчий комітет схвалив  економічно обґрунтовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» та ДП «Житло Сервіс».

Так економічно обґрунтовані тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій по будівлі гуртожитку, розташованого за адресою: вул. Незалежності, 3-Б, який раніше був підпорядкований ЗАТ «Броварський завод пластмас»,  для ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» складуть 4,78 грн/м кв  (із ПДВ – 20%) загальної площі.

Зросли тарифи  і на послуги ДП «Житло Сервіс». Як зазначив під час засідання виконкому директор дочірнього підприємства Олексій Щербак, у зв’язку зі зростанням мінімальної зарплати, на 20% – вивезення твердих побутових відходів та на 25% – обслуговування ліфтів, новий тариф зросте на 20% і складе:

  • для будинку, що по вул. Незалежності, 14/1 – 4,78 грн/1 м кв загальної площі з ліфтами (з ПДВ)  та 4,13 грн/ 1 м кв без ліфтів;
  • для будинку, що по вул. Ярослава Мудрого, 90-А – 4,80 грн/1 м кв загальної площі з ліфтами (з ПДВ) та 4,14  грн/1 м кв – без ліфтів ;
  • для будинку, що по вул. Ярослава Мудрого, 90 – 3,40 грн/1 м кв загальної площі без ліфтів (із ПДВ).

Як зазначив Олексій Щербак, повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів було розміщено на сайті міськради та у міськрайонній газеті. Зауважень від мешканців міста не надходило.

Тарифи буде введено в дію через 15 днів із моменту офіційного оприлюднення.

Залиште відповідь

Exit mobile version