7 жовтня на сайті міськради з’явилось розпорядження мера «Про початок опалювального сезону 2025–2026 років на території Броварської МТГ теплопостачальних підприємств та організацій незалежно від форми власності, які працюють на альтернативному виді палива». Ним зобов’язали керівників теплопостачальних підприємств і організацій розпочати подачу тепла в дитсадки, ліцеї, школи, медичні та культурні заклади. Але при письмовому зверненні керівників цих закладів.
Тобто, керівники самостійно вирішують, коли розпочати опалювати свої приміщення. До прикладу, у Києві цього року тепло в лікарні і навчальні заклади за розпорядженням мера розпочали подавати з 3 жовтня.
«У багатьох наших підприємств є свої котельні. Наприклад, лікарня опалюється від котельні, яка працює на дровах, тож коли почати «топити» – вирішує керівництво закладу», – повідомив начальник КП «Броваритепловодоенергія» Григорій Голубовський.
А коли ж буде тепло в багатоповерхівках Броварів?
Відомо, що вчора відбулося засідання штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2025/26 року під головуванням Віцепрем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад та територій Олексія Кулеби. Там зазначили, що через надскладну ситуацію після постійних ударів ворога по об’єктах газо- та електропостачання, обласні адміністрації зобов’язані дуже економно розподіляти енергоресурси і особливо відповідально поставитись до опалювального сезону.
Тож Голубовський прогнозує, що опалювальний сезон стартуватиме не раніше 20 жовтня.
«Ми готові дати населенню тепло: теплоносії в будинках і теплотраси заповнені, дрібні ремонтні роботи, як зазвичай, проводитимемо за необхідності. Але ситуація в країні вкрай складна. Поки що немає ресурсу для старту опалювального сезону», – підсумував комунальник.
Містяни, ви готові до нових викликів війни?
Читайте також:
