Про нас

Про нас

Інформаційно-аналітичне інтернет-видання «Трибуна-Бровари» створено у серпні 2015 року, трансформовано в інформаційну агенцію «Трибуна-Бровари» у листопаді 2019-го.
Наш проєкт – це спроба створити незалежне і незаангажоване інтернет-ЗМІ, яке оперативно реагує на події в місті, є затребуваним та цікавим не лише для броварчан, а й мешканців району та Київщини.

Редакція «Трибуни-Броварів» – творча група, яка наповнює видання свіжими, актуальними, достовірними, змістовними та корисними новинами Броварів, Київщини та України. Наразі журналісти «Трибуни» єдині, які несуть свіжі та ґрунтовні вісті з сесійної зали Броварської міськради, засідань виконкому та депутських комісій.

«Трибуна» – це симбіоз інтернет-телебачення, радіо і газети, тож окрім текстових матеріалів, колектив створює й оригінальний відеоконтент: ролики, сюжети, проводить інтерв’ю з цікавими людьми. Також журналісти роблять і рекламні матеріали, які прописані за договором та промарковані позначкою  «ПРОМО».

«Трибуна-Бровари» прагне бути успішним інтернет-виданням, тому не орієнтоване виключно на ексклюзив та трешові новини. Головне – щоб читачу подобалася форма подачі та він сприймав інформацію осмислено і з користю для себе.

Наш проєкт не політичний та позапартійний. Але журналісти залишаються оглядачами всіх політичних подій задля фіксації обіцянок чиновників та політиків (найперше – на місцевому рівні) та нагадування про ці обіцянки слугам народу.

«Трибуна» – це майданчик для дискусії про Бровари, район, Київщину та Україну. Тож запрошуємо активних і відомих броварчан до співпраці: ведення авторського блогу на нашому інтернет-ресурсі. Для цього варто лише залишити повідомлення на електронну адресу: www.brovary.net.ua@gmail.com

Для нас важлива думка всіх, для кого:
Бровари

  • один із важливих політичних, культурних та духовних регіональних центрів України;
  •  один із найбільших і найпотужніших у країні будівельних майданчиків;
  • кузня професійних спортсменів.

Сподіваємося, що «Трибуна» заслужить ще більшу вашу довіру, адже генеруватиме лише актуальні та важливі новини, якісну аналітику, яскраві й пізнавальні відеосюжети та цікаві фото.

ТОВ «Інформаційна агенція «Трибуна-Бровари» зареєстрована в державному реєстрі юридичних осіб, код 433 380 01.