16 травня у Київській області працівники обласного управління захисту економіки затримали начальника міжрайонного управління водного господарства, повідомляє прес-служба поліції.
Затриманий, за даними поліції, налагодив корупційну «схему» надання в оренду приміщень – за вирішення питання вимагав та отримував від суб’єктів підприємницької діяльності неправомірну вигоду.
«У Київській області оперативники управління захисту економіки Нацполіції, слідчі Броварського відділу поліції за процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури викрили у хабарництві посадову особу міжрайонного управління водного господарства. За вирішення питання оренди приміщень посадовець вимагав 17 тисяч гривень хабара. Керівника управління затримали у службовому кабінеті. Під час проведення обшуку правоохоронці вилучили кошти, одержані ним у якості неправомірної вигоди», – йдеться в повідомленні правоохоронців.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

