Душ, який облаштовують під аркою при вході в центральний парк «Перемога», імітуватиме туман, – інформацію про це оприлюднено на офіційній сторінці Броварської міської ради у мережі FB.
Броварчанам у спеку міська влада пропонує рятуватися під прохолодним душем. 20 червня комунальники розпочали монтаж водяного розпилювача під аркою при вході в парк «Перемога». Як зазначено в повідомленні, роблять це комунальники це за дорученням міського голови задля комфортного відпочинку броварчан у спекотну пору. «Такий пристрій – ноу-хау для Броварів, адже вперше облаштовується у нашому місті. Розпилювач імітуватиме туман і дозволить освіжитися як дорослим, так і малечі», – зазначено в повідомленні.

Фото – Ігор Лич
