Учора ввечері із однієї з квартир у центрі Броварів став «валити» дим. На місце викликали пожежників, які згодом назвали виклик «хибним»: на плиті пригоріла їжа. Про це йдеться в повідомленні обласного управління ДСНС.
Як зазначають рятувальники, виклик про дим із вікна вони отримали о 17:13 – на вул. Гагаріна, 10-а, кВ. 42. За 10 хв пожежники вже були на місці. А через 2 хв, під час розвідки, встановили: на кухні квартири підгоріла їжа, займання не відбулося. Виклик – хибний.
Повідомивши про випадок до поліції, працівники двох відділень Державної служби з надзвичайних ситуацій України повернулися до своїх розташувань.
Фото – ДСНС України
Читайте також

