У с. Пухівка Броварського району дівчина наїхала «животом» автівки на вогнище і спалила машину. Залишки автомобіля загасили пухівські пожежні, інформує dtp.kiev.ua.
«Село Пухівка. Броварський район. Дама на даному авто якимось чином наїхала на вогнище, (за її словами) сіла на живіт і не змогла виїхати. Підсумок – згорів автомобіль. Будьте обережні, і стежте за справністю своїх автовогнегасників. Один дістав, але він не спрацював», – повідомив dtp.kiev.ua очевидець.

У свою чергу в коментарях до посту одна з читачок намагається пояснити те, що відбулося.
Що ж насправді трапилося – достеменно невідомо. Та у коментарях до посту читачі кепкують із горе-водійки, яка намагалася «загасити» автівкою вогнище, і пропонують заснувати аналог премії Дарвіна за найбезглуздіше знищення машини.
