Смертельно обморожений, вогнепальне поранення та зниження захворюваності серед дітей, – медичні новини

0

За минулий тиждень показник захворюваності серед дітей на гострі респіраторні вірусні інфекції знизився на 9,1%. Попри оголошений у п’ятницю карантин у школах, садочки не закривались. Медичні заклади працюють у звичному режимі. Збільшилась кількість викликів невідкладної допомоги, оскільки люди в заметілі не бажають іти до лікаря самостійно. Про це під час оперативної наради 5 березня за участі міського голови розповіли головні лікарі та очільники органів виконавчої влади Броварів.

Як зазначила завідувачка відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Віра Товстоног, на грип і ГРВІ захворіли 899 мешканців (попереднього тижня – 1010). З них дітей – 561 (попереднього тижня – 617), що становить 62,4% від усіх хворих (на усі недуги). Захворюваність серед дітей знизилась на 9,1%, спостерігається тенденція на спад.

Попри такі оптимістичні цифри, озвучені в понеділок, минулої п’ятниці у Броварах був оголошений карантин. Школи зачинялись, проте вже сьогодні відкрили двері учням. Як повідомила очільниця управління освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник, захворюваність серед дітей станом на четвер становила 23,3%, тобто перевищила допустимий поріг у 20%.

Цієї суботи наші журналісти отримали відповідь на запит від управління освіти і науки, в якій були вказані інші дані про захворюваність. Вона була близькою 20%, але не перевищувала її

Окрім того, зі слів Оксани Мельник, захворюваність дітей, що відвідують садочки, становить 7,8%. Вони не закривались на карантин навіть попри те, що в суботу багато батьків не привели дітей. Очільниця броварської освіти пов’язує це з тим, що в багатьох батьків того дня був вихідний день.

Керівник первинної ланки броварської медицини Ігор Кравцов зауважив на випадках грипу. З його слів, минулого тижня таких було зафіксовано вже 3, проти 1 попереднього тижня. Окрім того, зареєстровано 8 випадків пневмоній – 6 дорослих і 2 дитячі. Також збільшилось число викликів невідкладної допомоги, бо люди в таку хуртовину не хотіли йти до лікарні самостійно.

Ігор Кравцов

Представник Броварської центральної районної лікарні розповів, що в приймальному відділенні від обмороження померла одна людина. А в.о. начальника екстреної медичної допомоги Броварів Роман Рудоквас також повідомив про вогнепальне поранення. 4 березня о 22:30 двоє бійців російсько-української війни «щось не поділили».

Ігор Кравцов також звернув увагу, що первинна ланка медицини працює за календарним графіком, незалежно від встановлених вихідних. За інформацією на сайті Броварської міської ради, 9 і 10 березня амбулаторії міста працюватимуть з 8:00 до 17:00. А 8 і 11 березня черговий лікар прийматиме пацієнтів у приймальному відділенні Броварської центральної районної лікарні по вул. Шевченка, 14.

Залиште відповідь

Exit mobile version