Центр реабілітації від нарко- та алкозалежності має звільнити приміщення садочка – суд підтримав позицію прокуратури

0

Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію Прокуратуру Київської області щодо незаконності використання садочка в м. Бровари площею майже 370 м², яке міська рада передала громадській організації для розміщення центру реабілітації від наркотичної та алкогольної залежності.

«Установлено, що управлінням комунальної власності та управлінням освіти і науки Броварської міської ради передано громадській організації в платне користування приміщення колишнього дитячого садочка у м. Бровари загальною площею майже 370 м² для розміщення центру реабілітації від наркотичної та алкогольної залежності. Оренда плата за вказане приміщення складала 598 грн на місяць»,йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

Як відомо, відповідно до ст. 16 Закону України «Про дошкільну освіту» вивільнені приміщення ліквідованих державних та комунальних дошкільних навчальних закладів використовуються винятково для роботи з дітьми.

Відтак, спірним правочином фактично змінено цільове призначення приміщення колишнього дошкільного навчального закладу та визначено його використання для розміщення центру реабілітації від наркотичної та алкогольної залежності, тобто не для роботи з дітьми.

У зв’язку з цим прокуратура Київської області подала до суду позовну заяву з вимогою визнати вказаний договір недійсним та зобов’язати громадську організацію звільнити приміщення колишнього дитячого садочка.

«Київським апеляційним господарським судом підтримано законну правову позицію прокуратури області та залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено вказаний позов прокуратури», – зазначає відомство.

Нагадаємо, 2 січня під час першого в 2018-му році засідання виконавчого комітету члени виконкому розглянули та схвалили проект рішення про електрону петицію щодо надання приміщення для громадської організації Центр реабілітації для нарко- та алкозалежних «Перемога».

Тоді мер Броварів Ігор Сапожко зазначив, він максимально сприятиме, щоб допомогти «Перемозі» підібрати необхідне приміщення. Для цього петицію мали відправити в управління комунальної власності, де й передбачалося розглянути можливість розміщення центру в одному з об’єктів комунальної власності.

Залиште відповідь

Exit mobile version