Правоохоронці задокументували чотири випадки порушення правил карантину закладами, які попри заборону, приймали відвідувачів після 23-ї години, повідомляють у Броварському відділі поліції.
Протягом минулого тижня правоохоронці проводили профілактичні заходи, націлені на запобігання порушення правил карантину. Під час рейдів поліціянти виявили та задокументували чотири випадки порушення правил карантину розважальними закладами, які приймали відвідувачів після 23.00. Як повідомили журналістам «Трибуни», у Броварах це кафе «У лісі», «Берегиня», «UNO» та в Зазим’ї «Резіденс бар».
Фото – зі сторінки Броварського відділу поліції
Читайте також:

