- ГРВІ – 2 випадки (амбулаторно);
- пневмонії – 0.
- ГРВІ – 1 випадок (призначено амбулаторне лікування);
- пневмонії – 0.
- ГРВІ – 0;
- пневмонії – 2 випадки (госпіталізовано).
- ГРВІ – 2 випадки (госпіталізовано);4
- пневмонія – 0.
- 7 осіб (5 – із міста, 2 – із району) перебувають на лікуванні в ББКЛ.
- 7 осіб (4 – із міста, 3 – із району) перебувають вдома на самоізоляції та лікуються під наглядом медиків.
Загалом у Київській області зареєстровано 216 випадків зараження на COVID-19. Одужало – 10, померло – 6, повідомляють у КОДА.
