Клієнтка “Нової пошти” поскаржилась, що отримала у відділенні зовсім не те, що їй відправляли. Про це жінка розповіла в соціальних мережах. “Нова пошта” пообіцяла провести спеціальне внутрішнє розслідування.
За словами жінки, з Харкова інститут вислав насіння для допомоги малим фермерам. Посилка була застрахована на повну суму, але у відділенні замість насіння вона отримала мішок вермикуліту.
Вермикуліт – це спеціальний мінерал, який використовується як добриво.
“Причому відділення № 1 у Броварах спочатку відмовлялося навіть претензію брати – нічого не доведете, а що, там не добрива були, а насіння? Потім, правда, взяли. Прикріпляю фото, що виїхало з Харкова і що видали в Броварах”, – пише жінка.
Представники компанії відреагували на скаргу і в коментарях запевнили, що її запит вже передали для проведення внутрішнього розслідування.
“Ми розуміємо почуття, що можуть виникнути в такій ситуації, але дуже просимо утриматися від звинувачень до моменту встановлення усіх обставин”, – попросили в “Новій пошті”.
(Натисніть задля збільшення)
(Натисніть задля збільшення)
Читайте також
- Нова пошта з 1 січня змінила тарифи: 5 оновлень
- Акція з «подарунками»: Нова пошта попереджає про шахрайство
- Нова пошта знизила тариф на доставлення в поштомати
- 6 травня депутатів Броварської міської ради кличуть на позачергову сесію
- В Україні остаточно заборонили діяльність проросійських партій
- На період війни спрощено умови реєстрації та отримання допомоги з безробіття
- Комунальні тарифи: якими будуть, хто їх може не сплачувати та кому відшкодують

