У Броварах запрошують переглянути кінострічку та обговорити її з психологом. ВІДЕО

0

У п’ятницю, 3-го вересня, КІП «ТепЛиця» запрошує на безкоштовний перегляд кінострічки італійського режисера Паоло Дженовезе «Ідеальні незнайомці» з подальшим її обговоренням із практикуючим психологом. Інформацію про це розміщено на сторінці культурно-інноваційної платформи у Фейсбуці.

Італійська стрічка розповідає про сімох друзів, які на одній зі спільних вечірок жартома починають зачитувати вголос всі повідомлення, що приходять їм на телефони на різні месенджери, а відповідають на дзвінки тільки по гучному зв’язку. Якби вони тільки знали, до яких наслідків призведе ця безневинна розвага!

Ідеальні незнайомці [трейлер]

Після закінчення перегляду фільму «Ідеальні незнайомці» відбудеться його обговорення за участі практикуючої прихологині Тетяни Паралюш.

Захід відбудеться у п’ятницю, 3-го вересня, о 19:00 у приміщенні КІП «ТепЛиця» (бульв. Незалежності, 4).

Вхід вільний, але через обмежену кількість місць – обов’язкова реєстрація ТУТ.

Колаж – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Із 16 липня концерти, фільми та екскурсії мають бути українською мовою

  2. Онлайн-кінотеатр: рейтинг найпопулярніших українських фільмів

  3. У Броварах презентують перший український фільм про анексію Криму. ТРЕЙЛЕР

  4. Проєкт «Доступне кіно»: онлайн-фільмів для незрячих людей стало більше

Залиште відповідь

Exit mobile version