У Броварській громаді зафіксовано випадки захворювання на  коронавірус серед дітей

0

«Із діагнозом COVID-19 в інфекційному відділені броварської лікарні перебуває двоє дорослих, у дитячу лікарню госпіталізовано двоє дітей», – повідомив директор ББКЛ Валентин Багнюк під час оперативної наради.

«Також на сьогодні на амбулаторному лікуванні перебуває 18 пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19 – всі вони дорослі. Загалом за минулий тиждень діагностовано 6 випадків захворювання», – зазначив керівник Броварського міського центру первинної медико–санітарної допомоги Ігор Кравцов.

Нагадаємо, на зміну вже відомому штаму «Омікрон» прийшов новий – «Пірола», що може обходити імунітет, набутий після захворювання на COVID-19 або після вакцинації.

Видання «Bloomberg» повідомляє про зростання кількості госпіталізацій, а експерти прогнозують, що кількість випадків Covid зростатиме й надалі через похолодання, тож світ готується до нової хвилі коронавірусу та повернення відповідних обмежень.
При цьому варто зазначити, що вірус уже не такий смертельний, як три роки тому. До того ж уже немає такого гострого браку обладнання.

Читайте також :

  1. Вперше у світі: Україна готується захищати свою енергосистему новими методами
  2. Трудові стосунки: які гарантії має мобілізований працівник
  3. Скільки держава компенсує за електрику
  4. Броварський терцентр соціального обслуговування: як працює, ким опікується та як потрапити під їх «крило»?

 

Залиште відповідь

Exit mobile version