Нове реабілітаційне відділення в броварській лікарні: чи скоро відкриття?

0
На базі КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» планують відкрити реабілітаційне відділення для постінсультних, постінфарктних та посттравматичних пацієнтів.  Як наразі просуваються справи з ремонтом у реабілітаційному відділенні, повідомив під час погоджувальної ради директор броварської лікарні Валентин Багнюк.
Про відкриття реабілітаційного центру Валентин Багнюк повідомляв ще на 35-ій черговій сесії 14 жовтня 2022 року. Його планують облаштувати в терапевтичному корпусі.
Реабілітаційне відділення розраховане на 24 ліжка. У 5 палатах буде по четверо пацієнтів, ще в двох палатах – по 2 пацієнта.
У реабілітаційному відділені допомогу зможуть отримати люди, які перенесли інсульт, інфаркт і травми різного ступеня тяжкості (рук, ніг, спини та інше). Зокрема, реабілітаційні послуги надаватимуть і військовим із контузіями та травмами різного типу. Усі послуги відділення будуть безкоштовні.
Допомогу для реабілітаційного відділення обіцяв надати Департамент охорони здоров’я КОВА, але частину необхідного лікарня вже придбала за власні кошти. 
Ремонт у новоствореному відділенні медзаклад почав теж власними силами, адже палати перебували в жахливому стані. Так, замінили електрику, виконали малярні, штукатурні та сантехнічні роботи. Санвузли потребували включення елементів інклюзії, тож розширили двері і винесли перегородки.
Необхідне обладнання для реабілітаційних кабінетів, таке як бігова доріжка, велотренажер із системою підключення датчиків, стінка, м‘ячі, підставки, стіл для масажу та багато іншого, поки що є частково. Деяке обладнання ще довозять, повідомив Валентин Багнюк.
Медичні працівники вже пройшли необхідне навчання: три неврологи навчалися на курсах реабілітологів.
У відділенні працюватиме 28 медичних працівників: завідувач відділення, фізичні реабілітологи, логопеди, ерготерапевти, психологи, помічники реабілітологів, ерготерапевтів, а також цілодобовий пост підтримки.
У самому відділені реабілітації поки що приймати пацієнтів не готові, але вони можуть проходити реабілітацію в інших відділеннях. До прикладу, в травматології.
Читайте також
Залиште відповідь

Exit mobile version