У Києві затримали жінку, яка здавала розташування ЗСУ та важливих об’єктів. ФОТО, ВІДЕО

0

Правоохоронці затримали 35-річну жительку Києва, яка здавала співробітнику ФСБ держави-терориста росії місця дислокації українських військових. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Жінка, маючи антиукраїнську позицію, збирала інформацію про розташування українських військових підрозділів і стратегічно важливі об’єкти критичної інфраструктури Києва та Київської області.

Відповідні фото- та відеоматеріали з координатами вона поширювала через спеціально створений закритий Тelegram-канал. А ворог отриману інформацію використовував для нанесення ракетних та авіаційних ударів по цих об’єктах.

Жінку затримали під час зйомки військової частини. Під час обшуків у неї виявили і вилучили комп’ютерну техніку та засоби зв’язку.

«Мешканці столиці повідомлено про підозру за фактом несанкціонованого поширення інформації щодо розташування об’єктів ЗСУ в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 114-2 КК України)», – йдеться у повідомленні Київської обласної прокуратури.

ФОТО – СБУ

Читайте також:

  1. СБУ перехопила розмову, як військовий рф наказав розстріляти цивільних на Броварщині. ВІДЕО

  2. СБУ ліквідувала мільйонну ботоферму, яка на замовлення однієї з політсил розхитувала обстановку в Україні

  3. Киянина викрили на шпигунстві – здавав ворогу інформацію про західне озброєння. ВІДЕО

  4. Броварчанина судитимуть за підтримку агресора

  5. Киянин із квітня «зливав» розвідці рф позиції тероборони та ЗСУ

Залиште відповідь

Exit mobile version