На вході до парку «Перемога» та на майдані Свободи почали функціонувати спеціальні розпилювачі води, де кожен може охолодитися під час літньої спеки. Про це повідомляє Броварська міська рада.
Розпилювач імітує туман і дає можливість освіжитися, зазначають у БМР.
Такі пристрої встановлюють уже другий рік поспіль, нагадують чиновники.
«У минулому році пристрій користувався чималим попитом. Отож і цього літа розпилювачі активно працюють і прохолодою можна потішитися наповну», – ідеться в повідомленні БМР.
Читайте також:
