Укрзалізниця продає квитки з кешбеком 10% ще через два месенджери

0

Укрзалізниця запустила офіційний чат-бот для продажу квитків у Facebook Messenger та в Apple Messages для бізнесу – на додачу до запущених раніше Viber та Telegram. Разом із компанією VISA, Укрзалізниця повертатиме 10% від вартості квитків, придбаних через чат-бот «УЗ». Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

За словами керівника пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександра Перцовського, Facebook Messenger уже став звичним каналом спілкування для пасажирів.

«За допомогою Apple Messages для бізнесу та Facebook Messenger, пасажири Укрзалізниці вже можуть купувати квитки на всі поїзди далекого сполучення та швидкісні поїзди Інтерсіті+, повертати раніше придбані квитки, дивитися розклад рейсів та онлайн-табло станцій, а також перевіряти, до якої платформи прибуває потяг», – зазначив він.

У компанії також нагадали пасажирам, що вони можуть додавати придбані квитки в гаманці в Apple Wallet і Google Pay.

Крім того Укрзалізниця разом із компанією VISA повертатиме 10% від вартості квитків, придбаних через чат-бот «УЗ».

Акція стартує  сьогодні, 15 грудня, і діятиме протягом місяця  – до 15 січня 2022 року. Взяти участь можна придбавши залізничні квитки через офіційний чат-бот «УЗ» та оплативши їх гривневою карткою Visa, попередньо давши згоду на збереження її токена.

Зарахування кешбеку здійснюватиметься на картку, з якої було проведено оплату, протягом 10 банківських днів.

КОЛАЖ – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Придбати квитки на потяги тепер можна через чат-боти у месенджерах. ВІДЕО

  2. Чат-бот «Лікуйся» – допомога для жінок із раком молочної залози. ВІДЕО

  3. Запрацював чат-бот ДТЕК Київські регіональні електромережі. ВІДЕО

  4. За попереднім записом: центри обслуговування клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі відновили роботу

 

Залиште відповідь

Exit mobile version