Цієї ночі на вул. Воїнів-афганців зайнялася і вигоріла вщент легкова автівка. Пожежники загасили полум’я. Про це йдеться в повідомленні ДСНС Київської області.
Як зазначають рятувальники, 25 травня о 02:54 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про займання авто на вул. Воїнів-афганців.
На місце виклику направили пожежників 21-ї частини з Броварів. На місці вони встановили, що горить легковий автомобіль на всій площі.
Полум’я локалізували о 03:04 та повністю ліквідували о 03:08. На місці події працювали 6 осіб та 1 одиниця техніки. Причини пожежі наразі не вказують.
щоби збільшити, натисніть на зображення
Читайте також:

