Сьогодні близько 11 год у с. Княжичі на Бориспільській об’ їзній сталося ДТП із двома загиблими.
Як повідомляють у Броварському відділі поліції, «Ford Scorpio» рухався із Борисполя в Бровари правою смугою. На 24 км + 700 м автодороги водій 1992 р.н. не впорався з керуванням і зіткнувся з металевим колесовідбійником, який розташований ліворуч від смуги, якою рухався «Ford».
У результаті ДТП водій та пасажирка 1947 р.н. від отриманих травм померли на місці пригоди.
Наразі причини ДТП встановлюються.
Фото – надані Броварським відділом поліції

