Володимир Онищенко: «Свою відставку сприйму як належне».

0

На останній сесії міської ради міський голова Ігор Сапожко заявив про те, що до 28 січня вирішить питання про якість роботи Управління освіти і науки і його очільника — Володимира Онищенка. В інформаційному полі Броварів слова міського голови сприйняли неоднозначно — від думки, що міський голова проаналізує одну з програм управління освіти, до того, що відправить Володимира Онищенка у відставку.

Видання «Трибуна-Бровари» звернулося за коментарем безпосередньо до начальника Управління освіти і науки.

Онищенко: "Відставку сприйму як належне"

Коментарі закриті.

Exit mobile version