Цієї суботи в парку «Перемога» відбудуться збори жителів Броварів. Учасники заходу обговорять питання встановлення пам’ятного знака Адаму Косякевичу – автору та виконавцю низки паркових скульптур у зеленій зоні міста. Про це журналістам «Трибуни-Броварів» розповіла Альона Коваленко, подруга родини скульптора.
Як зазначила Альона Коваленко, збори жителів відбудуться 28 липня об 11:00 в парку «Перемога» біля скульптур Адама Косякевича, що неподалік «Шайби». До зустрічі запрошують всіх небайдужих.

Зі слів подруги сім’ї, наразі родина готує усі необхідні для встановлення пам’ятного знака документи. Ініціатори планують почати збір коштів для фінансування ідеї. Сам знак планують поставити безпосередньо в парку біля скульптур.
Зазначимо, Адам Косякевич подарував парку «Перемога» низку скульптур – черепаху, грибочків, лелек, крокодила, равлика, жабки та інші. Першою його роботою став динозавр неподалік озера. Однак більшість скульптур розміщені біля дитячого майданчика, що коло «Шайби».
Скульптор-благодійник, якому був 91 рік, помер 5 лютого цього року. Згідно з біографією від сім’ї, його родина пережила сталінські депортації та переслідування. Під час Другої світової війни Адам Косякевич воював у Червоній армії з 17 років, був контужений.
Скульптор, який за життя також освоїв спортивну та інженерну професії, переїхав із родиною молодшої доньки до Броварів у 1997 році. Тут він перебував у ветеранській організації та працював позаштатним фотографом.
