Виконком підтримав петицію щодо виділення землі реабілітаційному центру “Перемога”

0

Рішення підтримати петицію про негайне виділення земельної ділянки реабілітаційному центру “Перемога” виконком підтримав сьогодні, 24 квітня, під час чергового засідання.

Центр реабілітації “Перемога” почав свою роботу 1999 року з метою допомогти людям із нарко- та алкозалежністю. Наразі організація розташовується в колишньому дитячому садочку “Веснянка” по вул. Калініна, 6. Одначе у зв’язку з оновленим законодавством, усі приміщення, відведені під навчальні заклади, мають повернутися у власність міста. Центр реабілітації “Перемога” — серед них. Улітку цього року в організації закінчується термін оренди, і переїзд — неминучий. Як розповіли “Трибуні” представники “Перемоги”, зараз реабілітацію в центрі проходять тридцятеро людей, і без спеціального приміщення більшість із них повернуться до наркотиків чи алкоголю.

Аби не лишити людей напризволяще, ініціативна група організації підготувала петицію до міськради щодо надання їм земельної ділянки. Клопотання отримало 250 підписів, необхідних для розгляду виконавчим комітетом. І сьогодні в адміністрації одноголосно підтримали петицію.

Тепер земельний відділ БМР має підібрати відповідну ділянку, аби “Перемога” збудувала там новий центр реабілітації. За словами одного з ініціаторів петиції Володимира, організація вже має інвесторів, що готові допомогти з фінансуванням будівництва нового центру. Міська влада поки не пропонувала своєї підтримки.

Залиште відповідь

Exit mobile version