У Київській області перепрофілюють шість лікарень, щоб надавати медичну допомогу хворим на коронавірусну інфекцію. Завдяки цьому в регіоні створять резерв на 345 інфекційних ліжок. Наразі про медзаклади на Броварщині не йдеться. Про це повідомляє Київоблдержадміністрація.
Як зазначає КОДА, до перепрофілізації готують такі заклади охорони здоров’я:
- Васильківська центральна райлікарня (70 ліжок);
- Сквирська райлікарня (100 ліжок);
- Ірпінська центральна міська лікарня (40 ліжок);
- Київська обласна клінічна лікарня (15 ліжок);
- Київська обласна лікарня (100 ліжок);
- Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання (20 ліжок).
Під час останнього брифінгу, кілька днів тому, керівник КОДА Василь Володін зазначив: в області також визначили додатковий перелік потенційних лікарень для лікування пацієнтів із COVID-19. Поки що їх розглядають у перспективі. До перепрофілізації готуватимуть, якщо кількість пацієнтів зростатиме. Ідеться про 13 медзакладів. Вони зможуть забезпечити лікування ще 1,5 тис. пацієнтів.
Фото – Нова Васильківщина
Читайте також
