Фактичних замовників стрілянини в Броварах 29 травня ще не встановили. Про це під час координаційної наради в Генеральній прокуратурі України заявила керівниця ГПУ Ірина Венедіктова, йдеться в повідомленні Укрінформу.
«Наприкінці травня була перестрілка посеред житлового масиву в Броварах, яка створила серйозну загрозу громадській безпеці і життю людей. Попри те, що підозру наразі повідомлено 50 особам, 18 з яких є учасниками банди, фактичних замовників зухвалого злочину ще не встановлено», – розповіла Ірина Венедіктова.
Також, з її слів, від початку року правоохоронці за закінченими кримінальними провадженнями знешкодили 11 озброєних банд, переважна більшість з яких діяли на Київщині – 8. А також – по одній банді в Києві, на Чернігівщині та Дніпропетровщині.
Як зазначає генпрокурорка, на Київщині складна криміногенна ситуація і «недостатній вплив з боку правоохоронців щодо її нормалізації». Тож необхідно спрямувати додаткових зусиль на виявлення та ліквідацію банд і стійких суспільно небезпечних злочинних угруповань у регіоні.
За інформацією Ірини Венедіктової, на цей час слідство триває ще в 4 справах (за фактами бандитизму), вчинених на території Київщини, ідеться в новині Укрінформу.
Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»
Читайте також
