12 позачергова сесія: післямова у відео…

0

Після оголошення про закриття 12 позачергової сесії міської ради, щозавершилася скандальною бійкою,  свої думки емоційно висловлювали різні присутні у залі.

Був це член ГО «Комітет громадського самоврядування Київської області», афганець Микола Кравченко, депутат Броварської міської ради Олег Берестовий (“Демократичний Альянс”), до розмови на підвищених тонах долучалися депутат Ірина Веремчук (“Солідарність”), лідер ГО “STOP злочин” Авксентій Гранат та інші.

MVI 3306 1

Коментарі закриті.

Exit mobile version