Про це повідомив організатор заходу депутат обласної ради Олег Іваненко на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».
За словами Олега Іваненка, у Броварах акцію відтерміновують до завершення карантину, орієнтовно – до початку квітня.
Висадити мільйон дерев: 20 березня охочих запрошують долучитися до Всеукраїнської акції
Нагадаємо, у рамках акції «Озеленення України» 20 березня в усій країні заплановано посадити 1 мільйон дерев. Безпосередньо в Броварах організатори обіцяли висадити 1 тис. дерев.

Читайте також:
1. «Через чотири роки тут буде місто-сад»: кому і навіщо потрібно «озеленення» промзони Броварів
2.Броварські чиновники шукають, де посадити дерево
3. Усім, хто знайде місце, обіцяють висадити дерева
