Броварські дзюдоїстки впевнено виступили на чемпіонаті України

0

Днями у легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбувся Чемпіонат України та Командний чемпіонат України з дзюдо, повідомляє сайт КО ШВСМ.

Спортсменки з Київської області у командній боротьбі вибороли третє місце. Дзюдоїстки з Київської обласної ШВСМ завершили змагання з наступними результатами:

Світлана Ярьомка — 1 місце (+78 кг);

Ольга Смольська — 3 місце (48 кг);

Уляна Кляпка — 3 місце (70 кг);

Олександра Старкова — 3 місце (57 кг);

Олеся Савчук — 5 місце (57 кг).

Вітаємо спортсменок та їхніх тренерів Віктора Мужчину, Анатолія Калінського і Карена Балаяна з нагородами та бажаємо нових перемог.

Фото — сайт КО ШВСМ.

Залиште відповідь

Exit mobile version