Днями у легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбувся Чемпіонат України та Командний чемпіонат України з дзюдо, повідомляє сайт КО ШВСМ.
Спортсменки з Київської області у командній боротьбі вибороли третє місце. Дзюдоїстки з Київської обласної ШВСМ завершили змагання з наступними результатами:
Світлана Ярьомка — 1 місце (+78 кг);
Ольга Смольська — 3 місце (48 кг);
Уляна Кляпка — 3 місце (70 кг);
Олександра Старкова — 3 місце (57 кг);
Олеся Савчук — 5 місце (57 кг).
Вітаємо спортсменок та їхніх тренерів Віктора Мужчину, Анатолія Калінського і Карена Балаяна з нагородами та бажаємо нових перемог.
Фото — сайт КО ШВСМ.
