Футбольна Академія Владислава Ващука відсвяткувала перший день народження

0

Днями у МКЦ «Прометей» відбулися святкування з нагоди першого дня народження Футбольної Академії Владислава Ващука.

Зала, яка розрахована на 500 місць, була переповнена. Звучали численні привітання та побажання подальшої успішної праці на благо українського футболу.

Свято супроводжувалося численними концертними номерами. «Родзинкою» концерту став виступ переможниці вокального конкурсу «Голос. Діти», талановитої юної броварчанки Еліни Іващенко.

vashuk06

Вихованців Академії нагородили грамотами за успіхи у спорті. Представники Футбольної Академії щиро подякували всім, хто в них вірить, за підтримку та небайдужість.

Приєднуємося до привітань і бажаємо всього найкращого!

Фото — Футбольна Академія Владислава Ващука.

Залиште відповідь

Exit mobile version