24 лютого близько 15 години співробітники поліції Київської області отримали повідомлення про зникнення 7-річного хлопчика. Мешканка смт Велика Димерка зателефонувала на спецлінію «102» та повідомила, що її син після шкільних занять не повернувся додому, а на мобільний додзвонитися неможливо. Про це повідомляє обласна поліція.
Групи реагування патрульної поліції негайно почали розшук дитини. За 30 хвилин хлопчик був знайдений на одній з вулиць селища, поблизу озера. Правоохоронці з’ясували, що він після занять у школі загулявся з однокласниками.
Співробітники поліції одразу доставили дитину додому, до батьків, та провели з ним профілактичну бесіду, щоб уникнути в подальшому подібних ситуацій.
Фото — сайт Нацполіції в Київській області.
