У школах броварської громади пролунав останній дзвоник

0

28-го травня у більшості навчальних закладах Броварської ОТГ пролунав останній дзвоник. Цьогоріч випускників 9-их та 11-их класів – понад 2 тис. учнів. Про це йдеться на сайті Броварської міськради.

Так, пандемія внесла свої корективи – навчальний рік був тяжким як для учнів, так і для педагогів та батьків. Уже всі почали звикати до «дистанційки», яка цьогоріч часто тримала навчальний процес саме вдома, а не за партами в шкільному класі.

Як ідеться в повідомленні, заклади середньої освіти Броварської ОТГ сьогодні випустили:

  • 1344 випускники 9-их класів (із низ 89 – із відзнакою);
  • 735 випускників 11-их класів (із них 14 – із «срібними» відзнаками, 41 – із «золотими»).

Навчальний процес продовжиться для учнів молодшої ланки:

  • гімназії ім. С.Олійника – до 11-го червня;
  • Броварського НВО – до 18-го червня.

ФОТО – із сайту міської ради

Читайте також:

  1. Вакансія: броварській спеціалізованій школі №5 потрібен директор

  2. Що їстимуть учні в школах: МОН затвердив нове меню. ФОТО, ВІДЕО

  3. Броварську 10-ту школу заміновано? Працюють вибухотехніки та кінологи. ОНОВЛЕНО

  4. У броварських школах пропонують навчати дітей волонтерству

Залиште відповідь

Exit mobile version