28-го травня у більшості навчальних закладах Броварської ОТГ пролунав останній дзвоник. Цьогоріч випускників 9-их та 11-их класів – понад 2 тис. учнів. Про це йдеться на сайті Броварської міськради.
Так, пандемія внесла свої корективи – навчальний рік був тяжким як для учнів, так і для педагогів та батьків. Уже всі почали звикати до «дистанційки», яка цьогоріч часто тримала навчальний процес саме вдома, а не за партами в шкільному класі.
Як ідеться в повідомленні, заклади середньої освіти Броварської ОТГ сьогодні випустили:
- 1344 випускники 9-их класів (із низ 89 – із відзнакою);
- 735 випускників 11-их класів (із них 14 – із «срібними» відзнаками, 41 – із «золотими»).
Навчальний процес продовжиться для учнів молодшої ланки:
- гімназії ім. С.Олійника – до 11-го червня;
- Броварського НВО – до 18-го червня.
ФОТО – із сайту міської ради
Читайте також:
