У 33-річного жителя села Рудня правоохоронці вилучили 23 кущі конопель. За фактом злочину відкрили кримінальне провадження. Про це повідомляють у поліції Київської області.
Як зазначають правоохоронці, під час операції «Мак» поліціянти вилучили наркозілля у двох жителів Київщини – жителів сіл Рудня на Броварщині та Пристроми на Переяславщині.
В обох виявили коноплю. Чоловіка з Рудні застали із 23-ма кущами наркотичної рослини. Правоохоронці вилучили речові докази та направили їх на експертизи.
https://www.facebook.com/pol.kyivregion/posts/3062073517181133
За обома фактами відкрили кримінальні провадження за ст. 310 Кримінального кодексу України – «посів або вирощування снотворного маку чи конопель».
Передбачене покарання за вирощування до 50 рослин – штраф від 1700 до 8500 грн, арешт до 6 місяців або позбавлення волі до 3-х років.
Читайте також:
- Красилівка: завідувачка дитсадку причетна до вирощування та збуту коноплі?
- В Україні хочуть легалізувати медичну марихуану
- Оперативники в Броварах затримали чоловіка з канабісом
- Взяли двох із канабісом: поліція звітує про боротьбу з наркотиками. ФОТО
- «Товару» на 1,2 млн грн: правоохоронці затримали 9 наркоторговців. ФОТО, ВІДЕО
