Ще після минулотижневих злив броварські грибники вийшли на «тихе полювання» у місцевий ліс, повідомляють у броварському міжрайонному відділі лабораторних досліджень. І нагадують про наслідки неуважності, вживання отруйних грибів та дають рекомендації, як уникнути харчових неприємностей.

Як зазначають фахівці, ріст грибів спровокований дощами, які почалися тиждень тому. Наразі про лабораторно підтверджені випадки отруєнь грибами не повідомляють, однак вказують на численні випадки минулих сезонів серед жителів міста та району.

Так, у 2017 році було зареєстровано 9 випадків отруєнь грибами, в яких постраждали 18 осіб. Двоє із них померли. У 2018 році був лише один підтверджений випадок отруєння грибами із двома постраждалими – один із них помер.

Лікарі установи вказують, що гриби збирали в лісах і лісосмугах Броварського району. Усі гриби були пластинчатими, схожими на печериці або решітки.  Причинами отруєнь стали неуважність збирачів або невміння відрізнити їстівні гриби від умовно їстівних і отруйних.

Таким чином, до страви могли потрапити бліді поганки, які є найотрутнішими грибами у світі. Окрім того, серед причин отруєнь фахівці називають порушення технології приготування грибів.

Із листа відділу лабораторних досліджень міському голові Ігорю Сапожку

Інструкції до збирання і приготування грибів

 В інструкції відділу лабораторних досліджень лікарі застерігають збирати і купувати гриби:

  • що ростуть уздовж автомагістралей і сміттєзвалищ;
  • пластинчасті гриби, головно сироїжки, які часто плутають із блідими поганками;
  • будь-які гриби, в яких ви не впевнені щодо їхньої їстівності;
  • не дозволяйте збирати гриби дітям;
  • не купуйте гриби у випадкових людей і у випадкових місцях.

Поради до приготування страв із грибів:

  • не зберігайте свіжі гриби більше 2-х годин без холодильника;
  • зібрані гриби одразу треба перебрати, переглянути, прочистити і промити проточною водою;
  • обов’язково двічі проварити гриби протягом 20 хв, і лише після цього готувати із них страви; відвар потрібно вилити.

Помилково вважають, що додані до відварювання часник або цибуля набувають синього кольору в разі потрапляння отруйних грибів. Так само не почорніють срібні предмети, вкинуті в каструлю з непридатними до їжі грибами. Водночас, кулінарне оброблення не руйнує отрути та не зменшує отруйної дії. А небезпечні для життя гриби можуть навіть мати приємний запах.

У випадку виживання отруйних грибів через 1-3 години (12-24 годин для блідої поганки) з’являються сильні болі в животі, частий пронос, нудота, блювання, слабкість, запаморочення, втрата свідомості, інколи судоми. Особливо важко отруєння переносять діти.

За перших ознак отруєння грибами необхідно одразу звернутися за меддопомогою. До прибуття лікарів потерпілому необхідно промивати шлунок підсоленою або чистою водою, допоки вихідні води не стануть чистими. Можна вжити активоване вугілля: на 10 кг ваги тіла потрібно прийняти 1 таблетку.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій