Суму штрафів за браконьєрство збільшено в чотири рази

Новини 16 Лип. 2017 р., 15:18 381

Спільний наказ Мінагрополітики та Мінприроди «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України)» пройшов державну реєстрацію в Мін’юсті. Відповідно до наказу, розміри штрафів за нанесені браконьєрством збитки зростуть у 4 рази, повідомляє Державне агентство лісових ресурсів України.

«Такси за незаконне добування розраховані з урахуванням індексу інфляції та в середньому збільшуються в 4 рази по всіх видах тварин. Такий розрахунок пояснюється тим, що браконьєр має сплатити не лише штраф, а й компенсувати кошти, які необхідно вкласти користувачу мисливських угідь на відтворення знищених браконьєром тварин», — зазначається у повідомленні.

Наприклад, штраф за незаконне добування або знищення лося збільшено до 80 тис. грн (було 20 тис. грн), оленя європейського — до 60 тис. грн (було 15 тис. грн), оленя плямистого — до 50 тис. грн, лані — до 40 тис. грн (було 10 тис. грн), козулі та муфлона — до 32 тис. грн (було 8 тис. грн).

Також збільшено суми відшкодування за незаконне добування або знищення хутрових і птахів. Так, за незаконне полювання на бобра доведеться сплатити 10 тис. грн (було 2600 грн), на зайця-русака — 8 тис. грн (було 500 грн), бабака, куницю — 6 тис. грн (було 1500 грн), лебедя — 4 тис. грн (було 1 тис. грн), галагазів, гусей, кекликів, куріпок сірих, фазанів — 2 тис. грн (було 500 грн).

Окрім того, збільшено у 5-10 разів такси за знищення чи пошкодження гнізд, нір, бобрових загат, та іншого житла тварин.

Нові збільшені такси почнуть діяти з дня опублікування наказу в Офіційному віснику Мін’юста, яке заплановане на 25 липня 2017 року. Держлісагентство відзначає, що крім відшкодування збитків за браконьєрство також передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

загрузка...
Loading...

One Response to Суму штрафів за браконьєрство збільшено в чотири рази

  • We at Philly Electric powered Wheels feel that electric powered autos will be conclusion for person transport. Electrical trains, trolleys, ab buses consist of been in excess of for numerous several years. They are very low restore, refreshing and relatively.We at PHEW! physical appearance at electrical helped motorbike as a manner of unique transport. They include a lower foot print upon the highway and the globe. -Afshin KaighobayPhilly Electric powered WheelsPhillyEW.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

21.09.2017
20.09.2017