21 лютого в Броварах перевірятимуть системи оповіщення населення – вмикатимуть електросирени, зазначено на сайті Броварської міськради.
Перевірятиме системи оповіщення населення відділ із питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету БМР.
Відповідно до Плана-графіка, електросирени працюватимуть 21 лютого з 13:45 до 15:00 год.
Мешканців міста просять зберігати спокій та займатися повсякденними справами – їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує!
