25 червня – позачергова сесія Броварської міської ради

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 25 червня, в стінах Броварської міської ради відбудеться 78-ма позачергова сесія. На розгляд депутатів винесли переважно земельні питання, а також кілька комунальних. Про це йдеться в сьогоднішньому розпорядженні броварського міського голови.

Засідання анонсують на 9:00 четверга, 25 червня. Депутати розглянуть загалом 10 питань. Проєкти рішень наразі не опубліковані.

Порядок денний 78-ї позачергової сесії Броварської міської ради

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення нормативної грошової оцінки земель міста Бровари Київської області.
 2. Про припинення права користування земельною ділянкою, затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, припинення дії договорів оренди земельних ділянок.
 3. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження терміну укладення договорів оренди земельних ділянок.
 4. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок громадянам у власність та оренду, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області.
 5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам, внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області.
 6. Про відмову в наданні дозволів громадянам на розроблення проєктів землеустрою.
 7. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність та внесення змін до рішення Броварської міської ради.
 8. Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.
 9. Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари з балансу відділу охорони здоров’я Броварської міської ради Київської області.
 10. Про безоплатне прийняття приміщень ТОВ «Будівельна компанія «Євромонтажбуд» у комунальну власність територіальної громади м. Бровари.

Судячи з назв проєктів рішень можна зробити висновок, що обранці розглянуть деякі питання, які мали винести на розгляд чергової сесії 9 липня.

Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також:

 1. 9 липня відбудеться сесія Броварської міської ради
 2. Сесія міськради підтримала петицію проти Борисполя як центра для Броварів
 3. ОПОРА: Міжфракційні переформатування та ротації депутатів у Броварській міськраді
Поділитись

Leave A Reply