У ніч на 24 жовтня в Броварах на Торгмаші трапилась трагедія – з вікна 9-го поверху випала 15-річна дівчина. Про це «Трибуні-Броварів» повідомили в Броварському районному управлінні поліції.
Повідомлення про падіння людини з вікна будинку, що на вул. Олімпійська, 10, правоохоронцям надійшло близько 02:30.
Уже на місці події працівники поліції з’ясували, що з вікна власної квартири випала 15-річна дівчина. На жаль, вона отримала травми несумісні з життям.

Відомості про подію занесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство з позначкою «Самогубство») Кримінального кодексу України.
Встановлюються причини та обставини трагедії.
Досудове розслідування триває.
Колаж – Андрій Захарченко
Читайте також:
